0 produktovVymazať porovnanie
Menu

Blog

 

 

Comklima je opäť najlepším predajcom zariadení Daikin

Comklima je opäť najlepším predajcom zariadení Daikin

15.05.2019

To, že sme skutočne expert na klímu sa opäť raz potvrdilo! Aj tento rok sme získali dôležité ocenenie "Najlepší predajca - dealer zariadení DAIKIN“. Za toto významné ocenenie patrí veľké ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu patrí celému nášmu tímu Comklima a samozrejme aj vám, zákazníkom a priateľom za prejavenú dôveru a spokojnosť.

 

 

Toto leto neskolabuješ!

26.03.2019

Nemusíte byť skúsený meteorológ, aby ste si všimli, že letá sú z roka na rok horúcejšie. Letné teploty sú príjemné len chvíľu a ak sa máte kde schladiť. Horúčavy čoraz viac vyberajú daň na zdraví ľudí, ktorí sa nemajú kde schladiť. Tento trend nemôžeme ignorovať, preto prichádzame s iniciatívou Toto leto neskolabuješ!

Toto leto neskolabuješ!

 

 

Kúpou klimatizácie Daikin pomôžete včelám

Kúpou klimatizácie Daikin pomôžete včelám

16.07.2018

V Comklime pracujeme ako včeličky aby ste mohli mať cool leto. A jeden z naj spôsobov ako byť cool je pomôcť prírode. Ak si kúpite ktorúkoľvek klimatizáciu Daikin, pomôžete slovenským včelám.

 

 

COMKLIMA sponzor Veľkej ceny Komárna 2018

20.06.2018

Uplynulý víkend sa niesol v znamení 60. ročníka Veľkej ceny Komárna. Išlo o jubilejný ročník, na ktorý sa podarilo zabezpečiť účasť tých najlepších kajakárov z Čiech, Maďarska, Slovenska a Veľkej Británie.

COMKLIMA sponzor Veľkej ceny Komárna 2018

 

 

Comklima je najlepším predajcom zariadení Daikin

Comklima je najlepším predajcom zariadení Daikin

24.05.2018

V uplynulých dňoch sme boli v najkrajšej dedinke Rakúska, v Alpbach v Tirolsku, kde sa konal Dealer meeting Daikin 2018. A mali sme zimomriavky! Znovu sme získali dôležité ocenenie "Najlepší predajca - dealer zariadení DAIKIN“. Toto ocenenie a veľké ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu patrí celému nášmu tímu Comklima. Ďakujeme aj vám, drahí zákazníci a priatelia za prejavenú dôveru a spokojnosť.

 

 

Novinka DAIKIN STYLISH – ani ju nemusíte zapnúť a ste COOL

05.04.2018

Snívate o dokonale nadizajnovanej domácnosti, ale predstava šedivého klimatizačného boxu vás vždy schladí? Riešenie je Daikin Stylish. V nových modeloch klimatizácií Daikin sa spája nadčasový dizajn s ultramodernou technológiou. Stačí pohľad a máte zimomriavky.

Novinka DAIKIN STYLISH  – ani ju nemusíte zapnúť a ste COOL

 

 

Comklima patrí do programu Home Comfort Expert

Comklima patrí do programu Home Comfort Expert

01.03.2018

Aj vás mrazí pri predstave, že vám klimatizácia vypovie službu práve v čase, keď sa o slovo prihlásia letné horúčavy a servis nebude práve zapálený pomôcť? S Comklimou si môžete odpustiť tieto zimomriavky navodzujúce nočné mory. Patríme totiž do programu Daikin Home Comfort Expert.

 

 

Otvorili sme náš najväčší a najmodernejší showroom

18.12.2017

V zákutí malebnej obce v Kráľovej nad Váhom si dnes môžete všimnúť nový objekt s našim novým vynímajúcim sa logom. Vidíte dobre:-) V júli tohto roku sme tu totiž pre vás otvorili jeden z najväčších a najmodernejších showroomov klimatizácií na Slovensku, do ktorého sa presťahovala naša pobočka zo Šaľe.

Otvorili sme náš najväčší a najmodernejší showroom

 

 

 Táto ponuka vás určite zahreje

Táto ponuka vás určite zahreje

05.12.2017

Tepelné čerpadlá Daikin Altherma sú teraz výhodnejšie ako kedykoľvek predtým. Získajte súčasne až tri bezkonkurenčné bonusy – štátnu dotáciu až do výšky 3700 eur, k tomu špeciálnu Daikin dotáciu 500 eur a okrem toho ešte aj bezplatné predĺženie materiálovej záruky až na 5 rokov! Čítajte ďalej a počítajte s nami :-)

 

 

Odbehli sme si do Košíc a Stockholmu

09.10.2017

Prvú októbrovú nedeľu v Košiciach už tradične odštartovalo jedno z najvýznamnejších podujatí – Medzinárodný maratón mieru. Bol to už 94. ročník tohto najstaršieho európskeho maratónu. My sme si ho, samozrejme, nemohli nechať ujsť a proti pochmúrnej jesennej nálade sme poriadne zabojovali endorfínmi.

Odbehli sme si  do Košíc a Stockholmu

 

 

 Rozlúčte sa s letom, nie však s teplom!

Rozlúčte sa s letom, nie však s teplom!

29.09.2017

Leto je neúprosne preč. Tešíme sa, že vás naše klimatizácie schladili a spríjemnili vám dlhé tropické dni. Tie pomaly striedajú čoraz chladnejšie večery. Nelúčte sa však s teplom! Vďaka našim efektívnym tepelným čerpadlám prežijete aj zimu v teplúčku.

 

 

Predĺžená záruka až na 5 rokov s novými servisnými produktami

19.06.2017

Aj keď zákon garantuje na väčšinu nami predávaného tovaru záruku 24 mesiacov, my vám už dnes na všetky klimatizácie (okrem výpredajových) ponúkame záruku až 3 roky. S novými servisnými produktami však ideme oveľa ďalej.

Predĺžená záruka až na 5 rokov s novými servisnými produktami

 

 

Akcia Teknopoint Multisplit

Akcia Teknopoint Multisplit

15.06.2017

Leto naberá plné obrátky a na klímu do celého domu či bytu je najvyšší čas. Ak hľadáte cenovo efektívne riešenie chladenia viacerých miestností napojených na jednu vonkajšiu jednotku, neváhajte využiť našu akciu na multisplit model Teknopoint MultiSky.

 

 

Do letnej sezóny s novým logom a novým webom. Ako sa vám páčia?

15.05.2017

Letnú sezónu 2017 začíname nie len mnohými produktovými novinkami, či špeciálnymi akciovými cenami, ale aj refreshnutým logom, novou korporátnou identitou a úplne novým webom. Najväčšou zmenou je zjednotenie všetkých našich webových projektov do jedného portálu na doméne comklima.sk. Na jednom mieste sa tak dozviete informácie o našej histórii, službách, či voľných pracovných miestach, ale aj nakúpite v e-shope.

Do letnej sezóny s novým logom a novým webom. Ako sa vám páčia?

 

 

Dealer meeting 2017

Dealer meeting 2017

30.04.2017

Novú sezónu 2017 sme, tak ako každý rok, formálne odštartovali celodenným eventom pre našich veľkoodberateľov. 28. apríla sme sa preto stretli v Komárne na pracovno-zábavnom Dealer meetingu 2017.

 

 

Kontakt

TV KE TT SA KM BA BU SM

COM-KLIMA, s.r.o.
Á.Jedlíka 4554
945 01 Komárno

Tel.: 035/77 31 043
Studená linka: 18 321
Fax : 035/77 33 846
email: info@comklima.sk

Partnerská zóna
Pre registráciu do Partnerskej zóny nás kontaktujte na marketing@comklima.sk.