0 produktovVymazať porovnanie
Menu

Naši partneri

 

Daikin

Spoločnosť Daikin patrí medzi celosvetovú špičku vo výrobe, vyvíjaní a predaji zariadení pre vykurovanie, vetranie a klimatizáciu, vrátane riešení tepelných čerpadiel a chladenia. Svojim rezidenčným, komerčným a priemyselným klientom poskytuje vždy tie najefektívnejšie riešenia pre reguláciu vnútornej klímy najvyššej kvality.

COMKLIMA je dlhodobo najväčším predajcom produktov DAIKIN na Slovensku. Náš výnimočný status certifikovaného partnera pre potreby rezidenčných koncových zákazníkov - DAIKIN Home Comfort je garanciou prvotriednych predajných, inštalačných a popredajných služieb, ako aj garanciou odbornosti v oblasti ľudských zdrojov.

 

V našom portfóliu nájdete široké portfólio klimatizačných jednotiek, ktoré pracujú v režime vykurovania i chladenia s najvyššími účinnosťami na trhu. Či už sa rozhodnete pre jednotky s najmodernejším designom, neviditeľné jednotky v podhľade, komplexné vzduchotechnické jednotky, jednotky s funkciou klasických radiátorov, či malé jednotky šetriace miesto, každá z nich vám zaistí váš vlastný Perfect C°mfort.

 

 

 

Samsung

Samsung Electronics sa od svojho založenia v roku 1969 v meste Suwon v Južnej Kórei rozrástla na globálnu technologickú spoločnosť, ktorá okrem informačných technológií poskytuje špičkové riešenia v oblasti klimatizačných zariadení.

Klimatizácie Samsung sú zárukou špičkovej kvality, prevratných inovácií a výnimočného dizajnu. Zákazníkom po celom svete prinášajú viac pohodlia a umožňujú im vychutnávať si inteligentnejší životný štýl.

 

Po úspešnom koncepte unikátneho trojuholníkového dizajnu vnútorných klimatizačných jednotiek, predstavila spoločnosť Samsung Electronics v roku 2017 prevratnú inováciu v segmente klimatizácií - nástennú jednotku Wind-Free™. Ide o klimatizáciu s 21-tisíc mikro otvormi, cez ktoré prúdi chladný vzduch bez nepríjemného prievanu v miestnosti. Či už sa rozhodnete pre toto pokrokové riešenie, alebo si vyberiete iné produkty Samsung v našej ponuke, môžete si byť istí, že dostanete ten najlepší pomer medzi dokonalým dizajnom, špičkovou efektivitou, najnovšími inováciami a priaznivou cenou.

 

 

 

Teknopoint

Značka Teknopoint vznikla v Taliansku a na trhu klimatizačných zariadení, kúrenia a vzduchotechniky pôsobí od roku 1992.

Vďaka svojej vlastnej predajnej sieti dokáže efektívne vyrábať a distribuovať cenovo dostupné produkty pre všetky segmenty trhu. To všetko pri garancii vysokej spoľahlivosti a kvality, prihliadajúc vždy na ochranu životného prostredia.

 

 

AlpicAir

Značka AlpicAir posobí na trhu od roku 2005. Cieľom bolo vytvoriť značku, ktorá by klientovi zaručila optimálny pomer kvality a ceny.

AlpicAir kombinuje rôzne splitové a multisplitové systémy, kazetové jednotky a fan-coily ako aj vzduchotechnické jednotky.

logo alpicair

 

 

Kontakt

TV KE TT SA KM BA BU SM

COM-KLIMA, s.r.o.
Á.Jedlíka 4554
945 01 Komárno

Tel.: 035/77 31 043
Studená linka: 18 321
email: info@comklima.sk
Viac kontaktov

Partnerská
zóna