0 produktovVymazať porovnanie
Menu

Možnosti platby

 

Platiť za tovar v našom e-shope môžete troma spôsobmi - na dobierku, platobnou kartou, alebo bankovým prevodom. Garantujeme vám, že žiaden zo spôsobov platby vás nebude stáť nič navyše.

 

Dobierka

Vašu objednávku spracujeme, tovar starostlivo zabalíme a posielame na vami zadanú adresu. Vy zaň zaplatíte až pri jeho prevzatí v hotovosti, prípadne kartou priamo kuriérovi. Faktúra - daňový doklad je súčasťou zásielky.

 

Platobná karta

Po dokončení objednávky budete presmerovaní na zabezpečený platobný server poskytovateľa služby CardPay, ktorým je Tatra banka, kde vyplníte potrebné platobné údaje. Po overení ich platnosti bude objednávka potvrdená a čiastka vo výške kúpnej ceny odpočítaná z vášho účtu. Platiť môžete platobnými kartami Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard.

O bezpečnosť svojich peňazí a údajov z karty sa nemusíte obávať. Celý proces platby platobnou kartou prebieha výhradne na zabezpečených stránkach Tatra banky, teda mimo našich stránok, a my ako predajca nemáme prístup k žiadnym údajom z vašej platobnej karty.

Návod ako nakupovať cez CardPay nájdete na webe Tatra Banky.

 

Prevod na účet

Pri voľbe platby prevodom na účet vám po objednávke e-mailom pošleme zálohovú faktúru. Po jej uhradení a pripísaní príslušnej sumy na náš účet číslo SK67 1100 0000 0026 2484 7137, ktorý je vedený v Tatra banke, vašu objednávku spracujeme a odošleme. Ako variabilný symbol prosím uveďte číslo vašej objednávky. Faktúru - daňový doklad vám pošleme spolu so zásielkou.

 

 

Quatro

Vyberiete si klimatizáciu a v procese objednávky zvolíte ako spôsob platby nákup na splátky cez Quatro. Do Žiadosti o nákup na splátky doplníte všetky dôležité údaje a vyberiete si kombináciu splácania, ktorá Vám najviac vyhovuje.

Schválenie Vašej žiadosti vám príde sms-kou alebo e-mailom. Po schválení žiadosti už len zašlete poštou všetky dokumenty na adresu: Cosumer Finance Holding, a.s., divízia Quatro, Ul. 29.augusta 3, 058 01 Poprad

Ak budú doklady v poriadku, dohodneme si termín montáže a váš objednaný tovar sa vydá na cestu k vám.

 

Karta Sphere

Sphere

Sme partnermi vernostného programu Sphere a po predložení karty s logom Sphere vám poskytneme zľavu 5 % na klimatizačné zariadenie v akcii. Zľava sa vzťahuje len na klimatizačné zariadenie.

 

 

Kontakt

TV KE TT SA KM BA BU SM

COM-KLIMA, s.r.o.
Á.Jedlíka 4554
945 01 Komárno

Tel.: 035/77 31 043
Studená linka: 18 321
email: info@comklima.sk
Viac kontaktov

Partnerská
zóna