0 produktovVymazať porovnanie
Menu

Možnosti platby

 

Platiť za tovar v našom e-shope môžete troma spôsobmi - na dobierku, platobnou kartou, alebo bankovým prevodom. Garantujeme vám, že žiaden zo spôsobov platby vás nebude stáť nič navyše.

 

Dobierka

Vašu objednávku spracujeme, tovar starostlivo zabalíme a posielame na vami zadanú adresu. Vy zaň zaplatíte až pri jeho prevzatí v hotovosti, prípadne kartou priamo kuriérovi. Faktúra - daňový doklad je súčasťou zásielky.

 

Platobná karta

Po dokončení objednávky budete presmerovaní na zabezpečený platobný server poskytovateľa služby CardPay, ktorým je Tatra banka, kde vyplníte potrebné platobné údaje. Po overení ich platnosti bude objednávka potvrdená a čiastka vo výške kúpnej ceny odpočítaná z vášho účtu. Platiť môžete platobnými kartami Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard.

O bezpečnosť svojich peňazí a údajov z karty sa nemusíte obávať. Celý proces platby platobnou kartou prebieha výhradne na zabezpečených stránkach Tatra banky, teda mimo našich stránok, a my ako predajca nemáme prístup k žiadnym údajom z vašej platobnej karty.

Návod ako nakupovať cez CardPay nájdete na webe Tatra Banky.

 

Prevod na účet

Pri voľbe platby prevodom na účet vám po objednávke e-mailom pošleme zálohovú faktúru. Po jej uhradení a pripísaní príslušnej sumy na náš účet číslo SK67 1100 0000 0026 2484 7137, ktorý je vedený v Tatra banke, vašu objednávku spracujeme a odošleme. Ako variabilný symbol prosím uveďte číslo vašej objednávky. Faktúru - daňový doklad vám pošleme spolu so zásielkou.

 

 

Quatro

  1. Vyberte si požadovaný tovar v e-shope v minimálnej hodnote 100 € a v nákupnom košíku si zvoľte spôsob platby cez Quatro.
  2. Po záväznom odoslaní objednávky v e-shope budete presmerovaný do online žiadosti nákupu na splátky cez Quatro, ktorá obsahuje 6 jednoduchých krokov: 1. Podmienky splácania; 2. Identifikácia klienta; 3. Osobné údaje; 4. Údaje o príjme; 5. Dokumenty a súhlasy; 6. Súhrn.
  3. Ak ste klientom VÚB banky alebo ste v minulosti nakupovali cez Quatro, môžete sa identifikovať prihlásením do služby Nonstop Banking. Ak ste novým klientom, identifikujete sa zrealizovaním 0,01 € platby z účtu vedeného na vaše meno a priložením 2 dokladov totožnosti.
  4. Online žiadosť potvrdíte SMS kódom a záväzne odošlete na posúdenie.
  5. E-mailom vás budeme informovať o výsledku posúdenia online žiadosti. Ak to bude potrebné, vyzveme vás na doplnenie ďalších údajov alebo dokladov.
  6. Ihneď po schválení online žiadosti môžete SMS kódom podpísať zmluvu o nákupe tovaru na splátky.
  7. Akonáhle je zmluva podpísaná, dohodneme si termín montáže a váš objednaný tovar sa vydá na cestu k vám.

 Pre viac informácií navštívte www.quatro.sk.

 

Karta Sphere

Sphere

Sme partnermi vernostného programu Sphere a po predložení karty s logom Sphere vám poskytneme zľavu 5 % na klimatizačné zariadenie v akcii. Zľava sa vzťahuje len na klimatizačné zariadenie.

 

 

Kontakt

TV KE TT SA KM BA BU SM

COM-KLIMA, s.r.o.
Á.Jedlíka 4554
945 01 Komárno

Tel.: 035/77 31 043
Studená linka: 18 321
email: info@comklima.sk
Viac kontaktov

Partnerská
zóna