0 produktovVymazať porovnanie
Menu

Spoločenská zodpovednosť

 

“Keby každý chcel pomôcť druhému, pomohlo by sa všetkým.”

Marie von Ebner-Eschenbach

 

Myslíme si, že ten kto svojou šikovnosťou dosiahol úspech, by sa o časť z neho mal podeliť a vrátiť ho tým, ktorí pomoc potrebujú. Zároveň sme lokalpatrioti a cítime zodpovednosť k regiónu a mestu, v ktorom sme vznikli a ako firma vyrástli.

Preto sa dlhodobo snažíme pomáhať tým, ktorí si sami pomôcť ešte nedokážu. Finančne priamo podporujeme detské oddelenie Komárňanskej nemocnice. 

Usilujeme sa tiež pomôcť talentovaným športovcom v odvetviach, ktoré síce majú na Slovensku silnú tradíciu, no ich finančná podpora zo strany štátu je poddimenzovaná. Typickým príkladom je jeden z najúspešnejších slovenských olympíjskych športov - kanoistika a vodné športy vo všeobecnosti. Vzhľadom na bývalú “vodácku” športovú minulosť nášho majiteľa Tomáša Hodúra, smeruje naša podpora práve do komárňanských vodných športov. Okrem toho finančne podporujeme mestský basketbal, volejbal či tenis.

 

  

 

Samozrejme, myslíme aj na deti – Comklima je hrdým podporovateľom športového hádzanárskeho kempu detí – ŠK ZEMPLÍN Trebišov.

  

 

Kontakt

TV KE TT SA KM BA BU SM

COM-KLIMA, s.r.o.
Á.Jedlíka 4554
945 01 Komárno

Tel.: 035/77 31 043
Studená linka: 18 321
email: info@comklima.sk
Viac kontaktov

Partnerská
zóna