0 produktovVymazať porovnanie
Menu
Späť na blog

Novinka Samsung Windfree Pure 1.0 – klíma s filtrovaním vzduchu

23.06.2021

 

 

Novinka Samsung Windfree Pure 1.0 – klíma s filtrovaním vzduchu

Obľúbený rad bezprievanových klimatizácií Samsung Windfree sa tento rok rozrástol o novinku Pure 1.0 so zabudovaným filtrovaním vzduchu. Čo všetko dokáže a čo je na nej nové?

 

 

Bezprievanové chladenie

Klimatizácie Samsung WindFree udržiavajú váš domov príjemne chladným bez toho, aby vytvorili akýkoľvek prievan chladného vzduchu. V režime WindFree jemne a ticho rozptyľujú chladný vzduch cez 23000 mikro-otvorov, vďaka čomu ochladí miestnosť aj keď necítite prúdenie studeného vzduchu. A navyše, počas chladenia v tomto režime klimatizácia spotrebúva až o 77 % menej energie ako v režime rýchleho chladenia.

Bezprievanové chladenie je nepochybne šetrné ku zdraviu no nie je to jediná zdraviu prospešná vymoženosť v klimatizácii Samsung WindFree Pure. Táto novinka totiž využíva sústavu filtrov, ktoré čistia cirkulujúci vzduch v miestnosti.

 

Čistenie vzduchu

Filter PM 1.0 účinne zachytáva ultra-jemné prachové častice do veľkosti 0,3μm a sterilizuje viac ako 99 % baktérií pomocou elektrostatického odlučovača. Prach a baktérie sú nabíjané záporným nábojom a vďaka elektrostatickej sile ich filter následne zachytáva. Kvalita vzduchu vo vašej domácnosti je automaticky kontrolovaná laserovým senzorom a môžete si ju kedykoľvek pozrieť na farebnom displeji klimatizačnej jednotky.

Filter PM 1.0 v klimatizácii Samsung WindFree Pure 1.0 je tiež umývateľný, čím prispieva k zníženiu prevádzkových nákladov a ochrane životného prostredia. A Vďaka funkcii 3-Step Auto Clean sa vaša klimatizácia Samsung WindFree™ Pure 1.0 automaticky sama vyčistí vždy, keď ju vypnete.

 

Moderné funkcie

Klimatizácia Samsung WindFree Pure 1.0 je vybavená všetkými funkciami, ktoré by ste od modernej klimatizácie očakávali. Teplotu v miestnosti dokážete nastaviť na diaľku cez mobil vďaka Wi-Fi ovládaniu. S integrovanou umelou inteligenciou zase táto klíma sleduje vaše najobľúbenejšie nastavenia a vonkajšie podmienky a sama pre vás automaticky zapne buď režim WindFree alebo režim rýchleho chladenia. Klimatizáciu tiež viete ovládať hlasom vďaka integrovaným hlasovým asistentom Samsung Bixby, Google Asistent alebo Amazon Alexa.

 

Prejsť na klimatizáciu

 

 

Kontakt

TV KE TT SA KM BA BU SM

COM-KLIMA, s.r.o.
Á.Jedlíka 4554
945 01 Komárno

Tel.: 035/77 31 043
Studená linka: 18 321
email: info@comklima.sk
Viac kontaktov

Partnerská
zóna