0 produktovVymazať porovnanie
Menu
Späť na blog

Klimatizácie znamenajú nielen chladný, ale aj zdravý vzduch

06.05.2020

 

 

Klimatizácie znamenajú nielen chladný, ale aj zdravý vzduch

Najnovšie klimatizácie doma vytvárajú nielen príjemnú, chladnú klímu ale aj zabezpečujú zdravý a čistý vzduch pre svojich majiteľov. Obsahujú totiž moderné filtračné systémy plné technologických inovácií, vďaka ktorým odstránia zo vzduchu vo vašej domácnosti prach, alergény, baktérie či vírusy.

 

 

Filtre v klimatizáciách Daikin

Vyššia trieda klimatizácií Daikin používajú pri filtrovaní vzduchu filtračnú technológiu Flash Streamer. Tento filter rýchlo a účinne zachytáva alergény ako plesne, roztoče a peľ a potom ich rozloží pomocou vysokorýchlostných elektrónov s vysokou schopnosťou oxidizácie.

Nechcených pachov a vôní vás klimatizácie Daikin zase zbavia vďaka titánovo-apatitovému deodorizačnému filtru. Ten udržiava pachy a vírusy pod kontrolou, keďže je schopný zachytiť aj mikroskopické čiastočky, úplne rozložiť molekuly pachov, odstrániť a zneškodniť baktérie a vírusy pomocou fotokatalytickej deodorizačnej funkcie.

 Daikin klimatizácie s technológiou Flash Streamer:

Daikin Ururu Sarara Daikin Stylish strieborná R32 Daikin Perfera R32  

Daikin Ururu Sarara

Daikin Stylish

Daikin Perfera

 

 

 

Strieborný filter niektorých klimatizácií zabezpečí odstránenie alergénov a efektívne čistenie vzduchu. Vysokokvalitné čistiace filtre Daikin sú schopné absorbovať a odstrániť baktérie, vírusy, ale aj čpavok, oxid dusnatý a iné nebezpečné substancie, ale aj zvierací a cigaretový pach alebo iné neželané pachy, ktoré môžu vniknúť do vášho domu.

Vzduchové filtre v klimatizáciách Daikin účinne zachytávajú aj väčšie čiastočky prachu, takže vám doma ostane len svieži a čistý vzduch bez alergénov.

 

Filtre v klimatizáciách Samsung

Prvý filter klimatizácií Samsung, nazvaný Tri-Care, zabezpečuje čistý a zdravý vzduch a zároveň vysokú výkonnosť výmenníka tepla. Pozostáva z viacerých separátnych filtračných vrstiev, ktoré plnia rozdielne úlohy. Obsahuje napríklad filter s vysokou hustotou, ktorý vzduch zbavuje väčších prachových častíc, vláken a zvieracích chlpov či jedinečný zeolitový povrchový filter, ktorý zachytáva jemný prach a pomáha zo vzduchu eliminovať vírusy, batérie a alergény.

Jemný Easy filter v klimatizáciách Samsung pomáha udržiavať vzduch u vás doma čistý. Filter pokrýva celú plochu pre nasávanie vzduchu a vďaka svojej vysokej hustote zachytáva aj tie najmenšie prachové častice.

 

Samsung klimatizácie s Tri-Care filtrom:

Samsung WindFree Elite

Samsung WindFree Avant

 

 

Filtre v klimatizáciách AlpicAir

Novinkou v ponuke Comklima sú klimatizácie značky AlpicAir. Ich filtračný systém Cold Plasma efektívne vyčistí vzduch od mikroskopických nečistôt a odstraňuje nepríjemné zápachy. Využitím princípu elektrostatickej adhézie sa účinne absorbuje prach a nečistoty zo vzduchu, čím zabezpečuje maximálnu kvalitu vzduchu u vás doma.

 

AlpicAir klimatizácie s technológiou Cold Plasma:

 

AlpicAir Premium Pro

 

 

 

 

Kontakt

TV KE TT SA KM BA BU SM

COM-KLIMA, s.r.o.
Á.Jedlíka 4554
945 01 Komárno

Tel.: 035/77 31 043
Studená linka: 18 321
Fax : 035/77 33 846
email: info@comklima.sk

Partnerská zóna
Pre registráciu do Partnerskej zóny nás kontaktujte na marketing@comklima.sk.