0 produktovVymazať porovnanie
Menu

Naši spokojní zákazníci


Velmi dobre skusenosti od objednania u p. Segina, az po samotnu montaz. Montovali nam jeden multisplit a teraz aj tepelne cerpadlo. Velkou vyhodou je to, ze dodavaju produkt all-in, nemusite riesit zvlast elektrikara, zvlast kurenara, zvlast montera, zvlast predajcu. Ich montaznici zvladnu vsetko, aj bez pripravy. Montaz tepelneho cerpadla bola komplikovanejsia, lebo nahradzala elektrokotol (ktory ostal ako zalozny zdroj). Samotni monteri pouzivaju tepelne cerpadla doma 15-20 rokov, cize dokazu Vam vsetko vysvetlit a odpovedat na kazdu otazku. Tiez je velmi dolezite, ze dohodnuta cena vopred + - plati (zalezi od skutocneho poctu metrov pouziteho potrubia). Odporucam ????
Peter Soltys cez Google
Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať v prvom rade za profesionálny, ochotný a ľudský prístup pána riaditeľa M.Segiňa. Hneď počas prvej obhliadky mi výborne poradil s výberom a umiestnením klimatickej jednotky. Termín dodania bol takisto veľmi rychly, chalani technici, ktorí klímu montovali - rovnako super prístup a praca . Pán riaditeľ prišiel na začiatok inštalácie na kontrolu a rovnako prišiel pozrieť už hotovú prácu. Tiež oceňujem vaše polepy jednotiek, klíma chytila hned iny rozmer :). Ďakujem, budem odporúčať ďalej
Lenka Bizovová cez Google
Ustretový a férový prístup, oproti ostatným spoločnostiam rýchlejšie termíny montáže. Páni, čo došli montovať si odrobili svoju robotu na jednotku a čisto i napriek komplikovanejším podmienkam na montáž.
Igor Fuuzi cez Google
Perfektný prístup, príjemné prostredie, najlepšie ceny. Presne postupy od odbornej obhliadky až po bezchybný priebeh montáže. Ak niekto chce klímu tak jednine v Comklima Bratislava.
Norbert Goro cez Google

Kontakt

TV KE TT SA KM BA BU SM

COM-KLIMA, s.r.o.
Á.Jedlíka 4554
945 01 Komárno

Tel.: 035/77 31 043
Studená linka: 18 321
email: info@comklima.sk
Viac kontaktov

Partnerská
zóna