0 produktovVymazať porovnanie
Menu

Naše služby

   
 

Našou hlavnou činnosťou je veľkoobchodný a maloobchodný predaj klimatizačných a vzduchotechnických zariadení, ale tiež výroba a predaj kruhového a štvorhranného vzduchotechnického potrubia. V oblasti vnútornej klímy zabezpečujeme komplexné služby od vypracovania projektovej dokumentácie alebo návrhu technického riešenia, cez realizáciu až po pravidelný servis a údržbu.

  

   

Poradenstvo

Klimatizáciam rozumieme dokonale. Na trhu pôsobíme od roku 1999, neustále sa školíme a vzdelávame, aby sme vám mohli odporučiť to najlepšie riešenie pre vašu domácnosť či firmu. Špičkoví odborníci vám v každom z našich siedmych showroomov poskytnú odborné poradenstvo, zabezpečia obhliadku vašich priestorov a pripravia férovú cenovú ponuku. Na vaše otázky sme pripravení odovedať na mailovej adrese info@comklima.sk alebo na našej studenej linke 18 321.

  

 

Montáž

Montáž klimatizácie našimi profesionálne vyškolenými montážnikmi je nevyhnutným predpokladom spoľahlivého a bezpečného fungovania vašej novej klimatizácie. Každá montáž znamená iný dispozičný priestor a vyžaduje si iné odborné riešenie. Inštalácii preto predchádza obhliadka priamo u vás po ktorej vám navrhneme ideálne riešenie.

Naši montážnici dokonale poznajú všetky produkty Daikin, Samsung, AlpicAir a Teknopoint, pravidelne sa vzdelávajú na odborných školeniach a nezastavia sa pred akoukoľvek výzvou. Či už potrebujete inštaláciu do atypického podkrovného priestoru, vysokého loftového bytu, alebo obrovskej výrobnej haly. Zvládneme všetko.

 

   

 

Záručný a pozáručný servis

Hovorieva sa, že z klimatizácie sa nedá ochorieť. Ochorieť môžete iba zo zle servisovanej klimatizácie. A je to pravda. Dobre udržiavaná, dobre navrhnutá a správne nainštalovaná klimatizácia pozitívne prispieva k zdravému vnútornému prostrediu. Pravidelný servis klimatizácií je predpokladom pre ich bezporuchové efektívne fungovanie a dlhú životnosť, preto je dobré ho nezanedbávať. Minimálne raz za sezónu je potrebné skontrolovať vonkajšiu a aj vnútornú jednotku, vyčistiť a vydezinfikovať filtre a zrealizovať kompletnú revíziu chodu zariadenia. Pravidelné servisovanie klimatizácie zabezpečuje jej efektívny chod a v konečnom dôsledku šetrí vaše peniaze. Objednajte si preto servis vašej klimatizácie na našej studenej linke 18 321.

  

 

Kontakt

TV KE TT SA KM BA BU SM

COM-KLIMA, s.r.o.
Á.Jedlíka 4554
945 01 Komárno

Tel.: 035/77 31 043
Studená linka: 18 321
email: info@comklima.sk
Viac kontaktov

Partnerská
zóna