0 produktovVymazať porovnanie
Menu

Notus 300 centrálna rekuperácia s nástenným ovládačom

notus 300

Novinka Notus 300 centrálna rekuperácia s nástenným ovládačom
Notus 300 centrálna rekuperácia s nástenným ovládačomNotus 300 centrálna rekuperácia s nástenným ovládačomNotus 300 centrálna rekuperácia s nástenným ovládačomNotus 300 centrálna rekuperácia s nástenným ovládačom

Notus 300 centrálna rekuperácia s nástenným ovládačom

notus 300

  • Optimálna kvalita vnútorného vzduchu
  • Regulácia vlhkosti
  • Filter G4
  • Wi-Fi ovládanie
Na sklade 2.148,00 € s DPH
Nakupujte aj na splátky cez Quatro:
Quatro kalkulačka
Rekuperácia so spätným získavaním tepla BSK NOTUS je moderný mechanický ventilačný systém navrhnutý na efektívnu výmenu vnútorného a vonkajšieho vzduchu pri minimalizácii energetických strát. Tieto jednotky sa používajú v obytných priestoroch, na udržanie kvality vzduchu v interiéri, zníženie spotreby energie a zvýšenie celkového komfortu.
Rekuperácia BSK NOTUS funguje tak, že odsáva vydýchaný vnútorný vzduch z miestnosti. Súčasne privádza čerstvý vonkajší vzduch. Základnou vlastnosťou systémov BSK NOTUS je ich mechanizmus spätného získavania tepla. Tieto systémy využívajú výmenník tepla na prenos tepla z prúdu odchádzajúceho vzduchu do prúdu privádzaného čerstvého vzduchu. Tento prenos tepla pomáha pripraviť prichádzajúci vzduch, čím sa znižuje energia potrebná na jeho ohrev alebo ochladenie na požadovanú teplotu v interiéri.
Plug-and-Play dizajn eliminuje potrebu odborného zásahu a umožňuje jednoduché a bezproblémové nastavenie. Jednoducho pripojte príslušný kábel príslušenstva k príslušnej zásuvke, aby ste dosiahli bezproblémovú prevádzku hneď od momentu vybalenia výrobku.
Vďaka zabudovanému snímaču vlhkosti účinne monitoruje úroveň vlhkosti vzduchu. Keď sa dosiahne prahová hodnota vlhkosti nastavená používateľom, zariadenie automaticky prejde do režimu zvýšenia vlhkosti a upraví otáčky ventilátora, čím okamžite odstráni prebytočnú vlhkosť z prostredia. Po stabilizácii úrovne vlhkosti sa zariadenie bez problémov vráti k svojej bežnej prevádzke.

Rekuperácia BSK NOTUS dokáže splniť všetky štandardné požiadavky na vetranie, ako je automatické ovládanie obtokovej klapky alebo týždenné plánovanie, a niektoré ďalšie, napríklad pripojenie Wi-Fi. 

-energetická trieda -hlučnosť -efektívny výkon

Špecifikácie

Notus 300 centrálna rekuperácia s nástenným ovládačom | notus 300

Ovládanie cez Wifiáno
Rozmery vnútornej jednotky (š x v x h)550x850x500
Hmotnosť18 kg
Energetická triedaA+
Účinnosť do90 %
Prietok vzduchu375 m3/h

Súbory na stiahnutie

Produktová brožúra (eng)

Kontakt

TV KE TT SA KM BA BU SM

COM-KLIMA, s.r.o.
Á.Jedlíka 4554
945 01 Komárno

Tel.: 035/77 31 043
Studená linka: 18 321
email: info@comklima.sk
Viac kontaktov

Partnerská
zóna