0 produktovVymazať porovnanie
Menu

Čistička vzduchu Daikin MC55W s HEPA filtrom

MC55W

Super Filter Čistička vzduchu Daikin MC55W s HEPA filtrom
Čistička vzduchu Daikin MC55W s HEPA filtromČistička vzduchu Daikin MC55W s HEPA filtromČistička vzduchu Daikin MC55W s HEPA filtrom

Čistička vzduchu Daikin MC55W s HEPA filtrom

MC55W

  • Čistý vzduch vďaka aktívnemu prúdu plazmových iónov a technológii Streamer
  • Vysokovýkonný HEPA filter zachytí i najjemnejšie čiastočky prachu
  • Silná sacia schopnosť a tichá prevádzka
  • Nový štýlový a kompaktný dizajn
Na sklade 499,00 € 374,40 € s DPH
Nakupujte aj na splátky cez Quatro:
Quatro kalkulačka

Čistejší a zdravší vzduch vďaka Daikin čističkám vzduchu

Vytvorte bezpečný domov pre vašu rodinu bez baktérií, vírusov, prachu, peľov a ďalších zdraviu škodlých látok. Čistička vzduchu Daikin MC55W je elegantná malá čistička s kompaktným dizajnom, ktorá, ale v sebe ukrýva mnoho technológií. Čistý vzduch vám zabezpečuje plazmový ionizátor a technológia Flash Streamer, ktorá je navyše úspešne testovaná proti novému korona vírusu. O malé prachové častice sa zas postará vysoko účinný HEPA filter s až 10 ročnou životnosťou a ušetrí vám tým 500 až 700 Eur oproti konkurencií. Čistička vzduchu Daikin MC55W je síce malá, ale zato extréme vykoná a veľmi tichá.

4 dôvody prečo si kúpiť práve čističku vzduchu od Daikin

  • - Odstraňuje až 99,9% baktérií a vírusov
  • 5 stupňová filtrácia vzduchu vrátane HEPA filtra a ionizátora
  • Vyčistí priestor až o veľkosti 41m2
  • Tichý nočný režim pre nerušený spánok

Institut Pasteur de Lille vyhodnotil účinnosť čističiek vzduchu Daikin proti respiračným vírusom. Podľa testov vykonaných v laboratóriách inštitútu Institut Pasteur de Lille, čističky vzduchu Daikin zničia viac než 99,98% ľudského koronavírusu HCoV-229E za 2,5 minúty*. Tento vírus je z rovnakej rodiny ako SARS-CoV-2, koronavírus, ktorý spôsobil pandémiu COVID-19.

Jednotky boli vyhodnotené ako účinné na 99,93% proti vírusu H1N1 za 2,5 minúty*. H1N1 je vírus spôsobujúci bežnú chrípku.

Znamená to, že čističky vzduchu Daikin sú ďalším opatrením v boji proti respiračných ochoreniam. Naše kompaktné čističky typu plug-and-play, ktorých účinnosť sa dosahuje kombináciou vysokovýkonného elektrostatického filtra HEPA, ktorý zachytáva vírus, a ich následnému intenzívnemu vystaveniu patentovanej technológii Daikin Flash Streamer, ktorá eliminuje vírus, dokážu veľmi silne prispieť k zníženiu rizika prenosu respiračných vírusov.

Technológie použité v čističke vzduchu:

Technólogia Flash Streamer

Vďaka patentovanej technológii Daikin Flash Streamer je vzduch stále čistý. Zachytené látky sa rozkladajú vysokorýchlostnými elektrónmi generovanými jednotkou Flash Streamer. Takto sa filtre regenerujú a aj po čase si udržia filtračnú kapacitu.

Vysokovýkonný HEPA filter

Filter účinne zachytáva čiastočky prachu s využitím elektrostatických síl. Vďaka inovatívnej štruktúre dokáže vyčistiť veľké objemy vzduchu bez upchávania ako u bežných elektrostatických filtrov. Jeho životnosť oproti konkurencii je až 10 rokov a vie vám tak ušetriť 500-700 Eur oproti konkurencií kde je potrebne vymienat filter omnoho častejšie.

Plazmový ionizátor

Špeciálny plazmový ionizátor uvoľňuje do prostredia 25 000 iónov na cm³. Tie sa naviažu na častice prítomné vo vzduchu, aby spolu vytvorili aktívne prvky schopné rozkladať huby a alergény.

 

*Zariadenie Daikin MCK55WVM (komerčný názov MCK55W), testovaný inštitútom Institut Pasteur de Lille, odstraňuje 99,996 % ľudského koronavírusu HCoV-229E za 2,5 minúty chodu pri turbo rýchlosti v laboratórnych podmienkach (vzduchotesná komora s vnútorným objemom 0,47 m3, bez obnovy vzduchu). Ľudský koronavírus HCoV-229E sa líši od vírusu zodpovedného za COVID-19, SARS-CoV-2, ale patrí do rovnakej rodiny koronavírusov.

Daikin MC55WVM (komerčné názvy MC55W/VB), testovaný inštitútom Institut Pasteur de Lille, odstraňuje 99,98 % ľudského koronavírusu HCoV-229E za 2,5 minúty chodu pri turbo rýchlosti v laboratórnych podmienkach (vzduchotesná komora s vnútorným objemom 1,4 m3, bez obnovy vzduchu). Ľudský koronavírus HCoV-229E sa líši od vírusu zodpovedného za COVID-19, SARS-CoV-2, ale patrí do rovnakej rodiny koronavírusov.

Daikin MCK55WVM (komerčný názov MCK55W), testovaný inštitútom Institut Pasteur de Lille, odstraňuje 99,986 % chrípkového vírusu A podtypu H1N1 za 2,5 minúty chodu pri turbo rýchlosti v laboratórnych podmienkach (vzduchotesná komora s vnútorným objemom 0,47 m3, bez obnovy vzduchu).

Daikin MC55WVM (komerčné názvy MC55W/VB), testovaný inštitútom Institut Pasteur de Lille, odstraňuje 99,93 % chrípkového vírusu A podtypu H1N1 za 2,5 minúty chodu pri turbo rýchlosti v laboratórnych podmienkach (vzduchotesná komora s vnútorným objemom 0,47 m3, bez obnovy vzduchu)

-energetická trieda 19 dBAhlučnosť -efektívny výkon

Špecifikácie

Čistička vzduchu Daikin MC55W s HEPA filtrom | MC55W

Hlučnosť19 dBA
Výkon čistenia vzduchu330 m3
Rozmery (š x v x h)270 x 500 x 270 mm
Hmotnosť6,8 kg
Čistenie pre rozlohu miestnosti do41 m2

Súbory na stiahnutie

Produktová brožúra

Návod na použitie

Produktový leták

Kontakt

TV KE TT SA KM BA BU SM

COM-KLIMA, s.r.o.
Á.Jedlíka 4554
945 01 Komárno

Tel.: 035/77 31 043
Studená linka: 18 321
email: info@comklima.sk
Viac kontaktov

Partnerská
zóna