0 produktovVymazať porovnanie
Menu

Čistička vzduchu Daikin MCK55W so zvhčovaním s HEPA filtrom

MCK55W

Super Filter Čistička vzduchu Daikin MCK55W so zvhčovaním s HEPA filtrom
Čistička vzduchu Daikin MCK55W so zvhčovaním s HEPA filtromČistička vzduchu Daikin MCK55W so zvhčovaním s HEPA filtrom

Čistička vzduchu Daikin MCK55W so zvhčovaním s HEPA filtrom

MCK55W

  • Vysokovýkonný HEPA filter zachytí i najjemnejšie čiastočky prachu
  • Zvlhčovanie a čistenie v jednom
  • Čistý vzduch vďaka aktívnemu prúdu plazmových iónov a Streamer technológii
  • Silná sacia schopnosť a tichá prevádzka
  • Nový štýlový a kompaktný dizajn
Na sklade 598,80 € 448,80 € s DPH
Nakupujte aj na splátky cez Quatro:
Quatro kalkulačka

Čistejší a zdravší vzduch vďaka Daikin čističkám vzduchu

Vytvorte bezpečný domov pre vašu rodinu bez baktérií, vírusov, prachu, peľov a ďalších zdraviu škodlých látok. Čistička vzduchu Daikin MC55W je elegantná malá čistička s kompaktným dizajnom, ktorá, ale v sebe ukrýva mnoho technológií. Čistý vzduch vám zabezpečuje plazmový ionizátor a technológia Flash Streamer, ktorá je navyše úspešne testovaná proti novému korona vírusu. O malé prachové častice sa zas postará vysoko účinný HEPA filter s až 10 ročnou životnosťou a ušetrí vám tým 500 až 700 Eur oproti konkurencií. Táto čistička má aj zvlhčovač vzduchu, ktorý sa postará o optimálnu vlhkosť u vás doma. Čistička vzduchu Daikin MCK55W je síce malá, ale zato extréme vykoná a veľmi tichá.

4 dôvody prečo si kúpiť práve čističku vzduchu od Daikin

  • Odstraňuje až 99,9% baktérií a vírusov
  • 5 stupňová filtrácia vzduchu vrátane HEPA filtra a ionizátora
  • Vyčistí priestor až o veľkosti 41m2
  • Tichý nočný režim pre nerušený spánok

Institut Pasteur de Lille vyhodnotil účinnosť čističiek vzduchu Daikin proti respiračným vírusom. Podľa testov vykonaných v laboratóriách inštitútu Institut Pasteur de Lille, čističky vzduchu Daikin zničia viac než 99,98% ľudského koronavírusu HCoV-229E za 2,5 minúty*. Tento vírus je z rovnakej rodiny ako SARS-CoV-2, koronavírus, ktorý spôsobil pandémiu COVID-19.

Jednotky boli vyhodnotené ako účinné na 99,93% proti vírusu H1N1 za 2,5 minúty*. H1N1 je vírus spôsobujúci bežnú chrípku.

Znamená to, že čističky vzduchu Daikin sú ďalším opatrením v boji proti respiračných ochoreniam. Naše kompaktné čističky typu plug-and-play, ktorých účinnosť sa dosahuje kombináciou vysokovýkonného elektrostatického filtra HEPA, ktorý zachytáva vírus, a ich následnému intenzívnemu vystaveniu patentovanej technológii Daikin Flash Streamer, ktorá eliminuje vírus, dokážu veľmi silne prispieť k zníženiu rizika prenosu respiračných vírusov.

Technológie použité v čističke vzduchu:

Technólogia Flash Streamer

Vďaka patentovanej technológii Daikin Flash Streamer je vzduch stále čistý. Zachytené látky sa rozkladajú vysokorýchlostnými elektrónmi generovanými jednotkou Flash Streamer. Takto sa filtre regenerujú a aj po čase si udržia filtračnú kapacitu.

Vysokovýkonný HEPA filter

Filter účinne zachytáva čiastočky prachu s využitím elektrostatických síl. Vďaka inovatívnej štruktúre dokáže vyčistiť veľké objemy vzduchu bez upchávania ako u bežných elektrostatických filtrov. Jeho životnosť oproti konkurencii je až 10 rokov a vie vám tak ušetriť 500-700 Eur oproti konkurencií kde je potrebne vymienat filter omnoho častejšie.

Plazmový ionizátor

Špeciálny plazmový ionizátor uvoľňuje do prostredia 25 000 iónov na cm³. Tie sa naviažu na častice prítomné vo vzduchu, aby spolu vytvorili aktívne prvky schopné rozkladať huby a alergény.

Zvlhčovanie na ochranu pred suchým vzduchom a vírusmi

Daikin čistička vzduchu Ururu – t.j. verzia so zvlhčovačom zabraňuje vysušovaniu slizníc, aby sa nestali úrodnou pôdou pre množiace sa baktérie a vírusy, ktoré spôsobujú choroby dýchacích ciest, prechladnutie, chrípku a kašeľ.

 

*Zariadenie Daikin MCK55WVM (komerčný názov MCK55W), testovaný inštitútom Institut Pasteur de Lille, odstraňuje 99,996 % ľudského koronavírusu HCoV-229E za 2,5 minúty chodu pri turbo rýchlosti v laboratórnych podmienkach (vzduchotesná komora s vnútorným objemom 0,47 m3, bez obnovy vzduchu). Ľudský koronavírus HCoV-229E sa líši od vírusu zodpovedného za COVID-19, SARS-CoV-2, ale patrí do rovnakej rodiny koronavírusov.

Daikin MC55WVM (komerčné názvy MC55W/VB), testovaný inštitútom Institut Pasteur de Lille, odstraňuje 99,98 % ľudského koronavírusu HCoV-229E za 2,5 minúty chodu pri turbo rýchlosti v laboratórnych podmienkach (vzduchotesná komora s vnútorným objemom 1,4 m3, bez obnovy vzduchu). Ľudský koronavírus HCoV-229E sa líši od vírusu zodpovedného za COVID-19, SARS-CoV-2, ale patrí do rovnakej rodiny koronavírusov.

Daikin MCK55WVM (komerčný názov MCK55W), testovaný inštitútom Institut Pasteur de Lille, odstraňuje 99,986 % chrípkového vírusu A podtypu H1N1 za 2,5 minúty chodu pri turbo rýchlosti v laboratórnych podmienkach (vzduchotesná komora s vnútorným objemom 0,47 m3, bez obnovy vzduchu).

Daikin MC55WVM (komerčné názvy MC55W/VB), testovaný inštitútom Institut Pasteur de Lille, odstraňuje 99,93 % chrípkového vírusu A podtypu H1N1 za 2,5 minúty chodu pri turbo rýchlosti v laboratórnych podmienkach (vzduchotesná komora s vnútorným objemom 0,47 m3, bez obnovy vzduchu)

-energetická trieda 19 dBAhlučnosť -efektívny výkon

Špecifikácie

Čistička vzduchu Daikin MCK55W so zvhčovaním s HEPA filtrom | MCK55W

Hlučnosť19 dBA
Výkon čistenia vzduchu330 m3
Rozmery (š x v x h)270 x 700 x 270 mm
Hmotnosť9,5 kg
Zvlhčovanie pre rozlohu miestnosti do23 m2
Čistenie pre rozlohu miestnosti do41 m2

Súbory na stiahnutie

Produktová brožúra

Návod na použitie

Produktový leták

Podobné produkty

Kontakt

TV KE TT SA KM BA BU SM

COM-KLIMA, s.r.o.
Á.Jedlíka 4554
945 01 Komárno

Tel.: 035/77 31 043
Studená linka: 18 321
email: info@comklima.sk
Viac kontaktov

Partnerská
zóna