0 produktovVymazať porovnanie
Menu

BSK Scholar 700 - kompaktná interiérová vetracia jednotka

BSK-Scholar-700

NovinkaSuper Filter BSK Scholar 700 - kompaktná interiérová vetracia jednotka
BSK Scholar 700 - kompaktná interiérová vetracia jednotkaBSK Scholar 700 - kompaktná interiérová vetracia jednotkaBSK Scholar 700 - kompaktná interiérová vetracia jednotkaBSK Scholar 700 - kompaktná interiérová vetracia jednotkaBSK Scholar 700 - kompaktná interiérová vetracia jednotka

BSK Scholar 700 - kompaktná interiérová vetracia jednotka

BSK-Scholar-700

Aký prietok potrebujete?

  • Vhodný pre triedy, zasadačky, kancelárie
  • Vysoký prietok vzduchu
  • 100 %-ne čerstvý vzduch
Na sklade 5.388,00 € s DPH
Nakupujte aj na splátky cez Quatro:
Quatro kalkulačka

Vysokoúčinné zariadenia na rekuperáciu tepla BSK Scholar sú špeciálne navrhnuté pre učebne, zasadacie miestnosti alebo kancelárie bez existujúcich vetracích systémov.

Vetracie jednotky BSK Scholar 700 zabezpečujú 100 %-ný prísun čerstvého vzduchu do priestoru a odvádzanie znečisteného vzduchu. Čerstvý vzduch prechádza cez dvojitý filtračný systém, ktorý ho zbavuje prachu, peľov, spór a iných škodlivých častíc.

Vďaka vysokoúčinnému protiprúdovému výmenníku tepla vo vnútri sa tepelná energia odsávaného vzduchu využíva na ohrev čerstvého vzduchu privádzaného zvonku. Pri tomto pasívnom procese ohrevu sa neplytvá žiadnou energiou. Týmto spôsobom môžete výrazne znížiť náklady na vykurovanie oproti bežným metódam vetrania.

Vo vetracích jednotkách BSK Scholar 700 sa používajú celkovo 3 filtre na filtrovanie privádzaného aj odvádzaného vzduchu. Filter M5 sa používa na odvádzaný vzduch na filtrovanie prachu a ochranu vnútra zariadenia. Filtre G4 a F7 používané na strane čerstvého vzduchu dokážu zastaviť častice do veľkosti mikrónov (0,001 mm) a odfiltrovať alergény, ako je prach, spóry a peľ, ktoré môžu prichádzať zvonku. Okrem toho, keď filtre dosiahnu určitú mieru naplnenia, naše zariadenia automaticky upozornia na plný filter vďaka snímačom diferenčného tlaku, ktoré zisťujú nárast tlaku vo filtroch.

Vďaka snímaču oxidu uhličitého (CO2) na strane odvádzaného vzduchu možno nepretržite monitorovať úroveň CO2 v prostredí a zariadenie môže automaticky ovládať ventilátory, ak dosiahne nastavenú hodnotu, ktorú možno jednoducho zmeniť prostredníctvom digitálneho ovládacieho panela.

Tlmiaca časť na výstupe čerstvého vzduchu vetracej jednotky umožňuje tichú prevádzku, ktorá zabezpečuje tiché pracovné prostredie v učebniach alebo kanceláriách.

-energetická trieda -hlučnosť -efektívny výkon

Špecifikácie

BSK Scholar 700 - kompaktná interiérová vetracia jednotka | BSK-Scholar-700

Rozmery vnútornej jednotky (š x v x h)780 x 1650 x 625
Hmotnosť vnútornej jednotky160 kg
Prietok700 000 l/h

Súbory na stiahnutie

Produktová brožúra

Kontakt

TV KE TT SA KM BA BU SM

COM-KLIMA, s.r.o.
Á.Jedlíka 4554
945 01 Komárno

Tel.: 035/77 31 043
Studená linka: 18 321
email: info@comklima.sk
Viac kontaktov

Partnerská
zóna