0 produktovVymazať porovnanie
Menu
Späť na kategóriu

Rodinný dom č. 5, Nová Stráž

 

Rodinný dom č. 5, Nová Stráž | Comklima.sk - Referencie
Rodinný dom č. 5, Nová Stráž | Comklima.sk - ReferencieRodinný dom č. 5, Nová Stráž | Comklima.sk - ReferencieRodinný dom č. 5, Nová Stráž | Comklima.sk - Referencie

Rodinný dom je pri vykurovaní zásobovaný teplom získavaným z tepelného čerpadla (vzduch – voda) DAIKIN Altherma, ktoré sa skladá z vonkajšej jednotky a hydroboxu. Hydrobox má zabudovaný záložný ohrievač o príkone 9 kW, ktorý pokryje zvýšenú potrebu tepla v zimných mesiacoch. Tepelné čerpadlo slúži na vykurovanie, ohrev TÚV a taktiež na chladenie. V neposlednom rade plní funkciu ohrievača vody v bazéne, v horúcich letných mesiacoch.

Efektívne chladenie zabezpečujú fancoilové jednotky DAIKIN FWB, ktoré sú opatrené nástennými regulátormi v jednotlivých miestnostiach. Fancoily slúžia aj na ohrev v prípade potreby. Chladný, resp. ohriaty vzduch je dopravovaný z fancoilov do miestností a odvádzaný naspäť, prostredníctvom izolovaného Spiro potrubia a štrbinových výustiek, resp. mriežok.

Cirkuláciu vzduchu v rodinnom dome zabezpečuje vzduchotechnická rekuperačná jednotka DAIKIN VAM 500FA. Funguje tak, že prostredníctvom potrubia odvádza vzduch z kuchyne, chodby a sociálneho zariadenia s primiešaním čerstvého, čistého vzduchu, do obytných miestností rodinného domu. Na ohriatie chladného vzduchu na príjemnú teplotu v zimnom období slúži ohrievač o výkone 2,1 kW. 

Kontakt

TV KE TT SA KM BA BU SM

COM-KLIMA, s.r.o.
Á.Jedlíka 4554
945 01 Komárno

Tel.: 035/77 31 043
Studená linka: 18 321
Fax : 035/77 33 846
email: info@comklima.sk

Partnerská zóna
Pre registráciu do Partnerskej zóny nás kontaktujte na marketing@comklima.sk.