0 produktovVymazať porovnanie
Menu
Späť na kategóriu

Central Office, Komárno

 

Central Office, Komárno | Comklima.sk - Referencie
Central Office, Komárno | Comklima.sk - ReferencieCentral Office, Komárno | Comklima.sk - ReferencieCentral Office, Komárno | Comklima.sk - Referencie

Exkluzívna budova Central predstavuje novú dominantu mesta Komárno, nachádzajúcu sa v centre mesta, na nábreží Dunaja. Budova má päť podlaží, vnútorné členenie priestorov vychádza v ústrety individuálnym potrebám užívateľov. Na 1. nadzemnom podlaží sa nachádza strážené parkovisko pre 65 osobných aut. Na ďalších troch podlažiach sa nachádzajú administratívne priestory, určené na prenájom. Na najvyššom, 5. poschodí, sa nachádza atraktívna reštaurácia.

V rámci stavby Comklima komplexne realizovala vetranie, kúrenie a klimatizáciu administratívnych a reštauračných priestorov. Použili sme vzduchotechnické jednotky s rekuperáciou, vodným ohrevom, priamym chladením, fancoilovými kanálovými jednotkami a chladičom vody s oddeleným kondenzátorom. Comklima sa aktívne zúčastnila aj tvorby systému MaR pre uvedené zariadenia. Systém MaR pokrýva centrálna regulácia s možnosťou nastavenia parametrov v každej miestnosti individuálne.

Kontakt

TV KE TT SA KM BA BU SM

COM-KLIMA, s.r.o.
Á.Jedlíka 4554
945 01 Komárno

Tel.: 035/77 31 043
Studená linka: 18 321
Fax : 035/77 33 846
email: info@comklima.sk
Viac kontaktov

Partnerská zóna