0 produktovVymazať porovnanie
Menu
Späť na kategóriu

ČS Slovnaft, Janovík východ + západ

 

ČS Slovnaft, Janovík východ + západ | Comklima.sk - Referencie
ČS Slovnaft, Janovík východ + západ | Comklima.sk - ReferencieČS Slovnaft, Janovík východ + západ | Comklima.sk - ReferencieČS Slovnaft, Janovík východ + západ | Comklima.sk - ReferencieČS Slovnaft, Janovík východ + západ | Comklima.sk - ReferencieČS Slovnaft, Janovík východ + západ | Comklima.sk - ReferencieČS Slovnaft, Janovík východ + západ | Comklima.sk - Referencie

 Na diaľnici D1 medzi Košicami a Prešovom klimatizujeme a vetráme čerpacie stanice Slovnaft Janovík východ v smere na Prešov a Janovík západ v smere na Košice.

Nakoľko sa jedná o identické čerpacie stanice pre oba projekty boli použité rovnaké technológie.

Pre vetranie obchodných priestorov bolo použité zariadenie Atrea Duplex 3500 MultiEco v exteriérovom vyhotovení umiestnená na streche objektu. Pre prívod a odvod vzduchu z priestorov čerpacej stanice sa využívajú vírivé výustky podľa požiadaviek investora.

Na pokrytie tepelných ziskov v letnom období v predajných priestorov slúžia zariadenia Daikin SkyAir s kruhovými kazetovými jednotkami o celkovom chladiacom výkone 27 kW.

Pre pokrytie tepelných ziskov v zázemí boli použité splitové a multisplitové zariadenia Daikin s nástennými jednotkami.

Pre pokrytie tepelných ziskov v kuchyni bolo navrhnuté zariadenie Mitsubishi s vnútornou podstropnou jednotkou v nerezovom vyhotovení o chladiacom výkone 7,6 kW.

Do kuchynskej časti boli dodané nerezové digestory, ktoré obsluhuje exteriérový odsávací ventilátor od spoločnosti RUCK s výkonom 4100 m3/hod.

Odvod vzduchu zo sociálnych zariadení je zabezpečený prostredníctvom odsávacích ventilátorov.

Kontakt

TV KE TT SA KM BA BU SM

COM-KLIMA, s.r.o.
Á.Jedlíka 4554
945 01 Komárno

Tel.: 035/77 31 043
Studená linka: 18 321
email: info@comklima.sk
Viac kontaktov

Partnerská
zóna