0 produktovVymazať porovnanie
Menu
Späť na kategóriu

Imagewell, Bratislava

 

Imagewell, Bratislava | Comklima.sk - Referencie
Imagewell, Bratislava | Comklima.sk - ReferencieImagewell, Bratislava | Comklima.sk - ReferencieImagewell, Bratislava | Comklima.sk - ReferencieImagewell, Bratislava | Comklima.sk - ReferencieImagewell, Bratislava | Comklima.sk - ReferencieImagewell, Bratislava | Comklima.sk - Referencie

Projekt Imagewell pozostával z riešenia dvoch priestorov: výrobného a administratívneho. Vo výrobnej časti budovy je navrhnutá VZT jednotka REMAK s rotačným rekuperátorom a priamym dvojokruhovým výparníkom. Zdrojom chladu a tepla sú dve inverterové kondenzačné jednotky DAIKIN s vykurovacím výkonom 2x25 kW a chladiacim výkonom 2x22,4 kW. V prípade, že jednotka nie je v prevádzke, chladenie a kúrenie dokonale zastrešia podstropné klimatizačné jednotky. Chladenie a vykurovanie administratívnych priestorov je riešené centrálnym systémom typu VRV III. Pozostáva z 23 vnútorných parapetných, kanálových, kazetových a nástenných jednotiek a zo 4 vonkajších jednotiek, umiestnených vedľa budovy na samostatnej oceľovej konzole. Chladiaci výkon je regulovaný na základe teploty v miestnosti a je ovládaný káblovými ovládačmi. Ako nadradený systém je nainštalovaný centrálny regulačný systém (DAIKIN – ITC ).

Do priestorov sociálnych zariadení, showroomu a vstupu sme nainštalovali podlahové kúrenie. Tepelná energia na vykurovanie je získavaná z tepelného čerpadla DAIKIN Altherma, zloženého z vonkajšej jednotky a hydroboxu. Hydrobox má zabudovaný záložný ohrievač o príkone 9 kW, ktorý slúži na efektívne ohrievanie v najchladnejších dňoch roka.

Kontakt

TV KE TT SA KM BA BU SM

COM-KLIMA, s.r.o.
Á.Jedlíka 4554
945 01 Komárno

Tel.: 035/77 31 043
Studená linka: 18 321
Fax : 035/77 33 846
email: info@comklima.sk

Partnerská zóna
Pre registráciu do Partnerskej zóny nás kontaktujte na marketing@comklima.sk.