0 produktovVymazať porovnanie
Menu
Späť na kategóriu

Yazaki Ukraine, lcc
, Užhorod

 

Yazaki Ukraine, lcc
, Užhorod | Comklima.sk - Referencie
Yazaki Ukraine, lcc
, Užhorod | Comklima.sk - ReferencieYazaki Ukraine, lcc
, Užhorod | Comklima.sk - ReferencieYazaki Ukraine, lcc
, Užhorod | Comklima.sk - ReferencieYazaki Ukraine, lcc
, Užhorod | Comklima.sk - Referencie

Spopločnosť Yazaki Ukraine LLC sa nachádza na Ukrajine v meste Užhorod. Comklima pre tohto klienta zrealizovala klimatizáciu výrobnej haly a jedálne. Klimatizácia výrobnej haly je zabezpečená siedmimi systémami DAIKIN VRV III, kde vonkajšiu časť (kondenzačno –kompresorovú) predstavuje trojmodulová vonkajšia jednotka DAIKIN VRV s chladiacim výkonom jedného modulu 45 kW.

Na každú vonkajšiu jednotku je napojených 5 ks vnútorných kanálových jednotiek, každá s nominálnym chladiacim výkonom 28 kW a s distribúciou vzduchu prostredníctvom textilných výustiek. Výhodou textilných výustiek je, že plnia funkciu potrubia a zároveň výfukového prvku. Sú ľahké a ľahko demontovateľné. Samotná výustka znižuje hlučnosť vnútornej jednotky a taktiež zabezpečuje rovnomernú distribúciu vzduchu po celej hale. Pracovníci takto vykonávajú svoju prácu vo veľmi príjemnom prostredí ich výkon nie je ovplyvňovaný nepríjemným ofukovaním. Výustku je možné namočiť do vodného roztoku a jednoducho oprať. Klimatizácia v jedálni je tvorená multisplitom a vnútornými kazetovými jednotkami osadenými v kazetovom stropnom podhľade. Kvôli dokonalej distribúcii a hlavne kvôli komfortu zamestnancov, sme zvolili 8 ks kazetových jednotiek tak, aby sa čerstvý vzduch cirkuloval po celej miestnosti.

Celkový chladiaci výkon vo výrobnej hale dosahuje hranicu 1 MW a v jedálni 75 kW. Každý VRV systém v rámci výrobnej haly zabezpečuje klimatizáciu jednej zóny. Každá zóna má vlastný ovládač BRC a všetky klimatizácie v jednotlivých zónach sú napojené na jeden centrálny ovládač ITC (Intelligent touch controller), ktorý umožňuje napr. monitorovanie výkonu, teploty, poruchy, či nastavenie vypínania a zapínania jednotlivých zón. Navyše je možné aktivovať Central stop v určitom čase a obmedziť funkčnosť lokálnych ovládačov tak, aby pracovníci vo výrobe nemohli samovoľne meniť teplotu a iné parametre. Klimatizácia v jedálni je efektívne rozdelená do troch zón s vlastným lokálnym ovládačom a je napojená na centrálny ITC ovládač.

Kontakt

TV KE TT SA KM BA BU SM

COM-KLIMA, s.r.o.
Á.Jedlíka 4554
945 01 Komárno

Tel.: 035/77 31 043
Studená linka: 18 321
Fax : 035/77 33 846
email: info@comklima.sk

Partnerská zóna
Pre registráciu do Partnerskej zóny nás kontaktujte na marketing@comklima.sk.