Slovensky Magyar
Váš partner preKLIMATIZÁCIU a VZDUCHOTECHNIKU

VZDUCHOTECHNIKA

Nachádzate sa tu:  HLAVNÁ STRÁNKA » Produkty » Vzduchotechnika

Vzduchotechnika je záležitosť, v ktorej by ste sa mali spoliehať na najlepších, spolu s produktami Systemair.

Vzduchotechnika    V ponuke firmy Com - Klíma sú taktiež vzduchotechnické zariadenia nižšie uvedených značiek (výrobcov), slúžiace na úpravu kvality a množstva vzduchu. Možnosť ich použitia je v priemyselných objektoch, gastronomických zariadeniach, športových areáloch, ale aj kancelárskych priestoroch, rodinných domoch a bytoch.

   Oddelenie výroby našej firmy sa zaoberá výrobou vlastných produktov, ako sú vzduchotechnické potrubia slúžiace na distribúciu vzduchu a ich komponenty - tlmiče hluku, filtre, kolená, ...

   Týmto sa snažíme vyhovieť špecifickým potrebám a požiadavkám zákazníkov a za pomoci nášho projekčného oddelenia nájsť vyhovujúce a optimálne riešenie pre každého klienta.

Vzduchotechnické zariadenia slúžia na úpravu kvality a množstva vzduchu. Vzduchotechnika nachádza využitie v priemyselných objektoch, gastronomických zariadeniach, športových areáloch, ale aj kancelárskych priestoroch, rodinných domoch a bytoch.

 Firma Com-Klima sa zaoberá výrobou vlastných produktov vzduchotechniky. V ponuke nájdete vzduchotechnické potrubia, ktoré slúžia na distribúciu vzduchu a ich komponenty tlmiče hluku, filtre a kolená. Vzduchotechnika je žiadanou súčasťou v mnohých segmentoch. Snahou je preto vyhovieť špecifickým potrebám a požiadavkám zákazníkov. Za pomoci projekčného oddelenia je v záujme nájsť optimálne riešenie pre každého klienta.