Slovensky Magyar
Váš partner preKLIMATIZÁCIU a VZDUCHOTECHNIKU

KLIMATIZÁCIA

Nachádzate sa tu:  HLAVNÁ STRÁNKA » Produkty » Klimatizácia

Klimatizácie od mnohých firiem, ako Samsung alebo Daikin vám prináša Comklima

     

  

Klimatizácia do bytu si našla v domácnostiach svoje pevné miesto. Okrem základnej funkcie, ktorou je ochladenie vzduchu v miestnosti, slúži toto zariadenie na zvlhčovanie vzduchu, ventiláciu, ale i na vykurovanie či dokurovanie miestnosti.

Podstata klimatizácie spočíva v regulovaní teplotných rozdielov medzi vonkajším a vnútorným prostredím. Ideálny rozdiel zo zdravotného hľadiska je šesť až desať stupňov. Klimatizácia do bytu je účinná tiež pre zvlhčovanie vzduchu. Bráni rozmnožovaniu baktérií, ktorým sa vo vlhkom prostredí dobre darí. Odporúčaná vlhkosť v miestnosti je 30 % až 50 %.

Klimatizáciou môžeme aj vykurovať. Pomocou tepelného čerpadla  zariadenie využíva teplo zeme a okolitého prostredia, ktoré následne odovzdáva interiéru domu.

V ponuke nájdete klimatizácie monosplit určené pre úpravu mikroklímy v jednej miestnosti alebo multisplit, klimatizácie vhodné do viacerých miestností.


Klimatizačnými zariadeniami upravujeme mikroklímu v miestnosti alebo priestore. Táto úprava pozostáva zo zmeny teploty a vlhkosti.

Naša firma ponúka okrem iného aj klimatizačné zariadenia, ktoré okrem funkcií: chladenie, odvlhčovanie a ventilácia sú schopné pomocou tepelného čerpadla aj vykurovať prípadne dokurovať miestnosť.
V cene klimatizačných zariadení, ktoré ponúka naša firma je už štandardne aj diaľkové ovládanie na ich obsluhu.


 • Daikin
  Daikin Daikin klimatizácie sú štýlové a elegantné klimatizácie, ktoré moderným, spoľahlivým a účinným spôsobom zabezpečia vo Vašom dome či v práci ideálnu teplotu počas celého roka. Daikin jednotky zlepšia Vaše životné a pracovné prostredie účinnejšie než kedykoľvek predtým.
  +  Čítajte ďalej...
 • Samsung
  Samsung Nové, štýlové klimatizácie zn. Samsung sú tým správnym rozhodnutím pre vkusne a moderne zariadený priestor. Znížte spotrebu energie a vychutnajte si pocit dokonale čistého a chladného vzduchu, oddychujte a zároveň šetrite.
  +  Čítajte ďalej...
 • Tekno Point
  Tekno Point Klimatizácie Tekno Point Vám prinášajú čistý a osviežujúci vzduch a naplnia Váš priestor vôňou prírody. +  Čítajte ďalej...